ГО “Успішне місто Миколаїв” визначає метою своєї роботи поліпшення навколишнього міського простору для жителів і гостей Миколаєва.
Свої зусилля організація в однаковій мірі спрямовує на проблеми благоустрою та екології, охорони здоров’я та розвитку особистості городян, подолання можливих бар’єрів на шляху розвитку і самореалізації кожного миколаївця. Тобто, мета громадської організації закладена в самій її назві.
На основі принципів волонтерства, а також за дорученням мера і у співпраці з комунальною установою «Агентство розвитку Миколаєва» проведено Міжнародний інвестиційний форум «WMforum2016». Саме там зроблений перший крок на шляху створення комплексної міської програми з управління відходами. А за влучним визначенням А.Ф. Сенкевича – мера Миколаєва, відбулася інтелектуальна битва проектів майбутнього сміттєпереробного заводу в південному регіоні України.
В рамках програми «Миколаїв без смітників 2020» разом з громадською організацією «Украіна без сміття» і комунальною установою «Агентство розвитку Миколаєва» розпочато роботу із сортування сміття в школах міста, подані ініціативи щодо розробки комплексної програми управління твердими побутовими відходами (ТПВ), запропоновані стандарти майданчиків для збору сміття, соціальні майданчики і т.п.
Для активізації дбайливого поводження з ТПВ, ГО “Успішне місто Миколаїв” активно співпрацює з міською владою, профільними міністерствами, Національним Університетом Кораблебудування імені адмірала Макарова, комунальними підприємствами Миколаєва та інших міст.

Громадська організація “Успішне місто Миколаїв” створена 07 вересня 2016 року.

Зареєстрована Державним реєстратором 14.09.2016 р. код ЕДРПОУ 40834621.

Система управління:

Керівний орган ГО: Загальні збори членів. Головуючий на Загальних зборах – Голова Правління ГО.

Правління є виконавчим органом ГО. 

Має 4 засновників,

Ряжських Алла – Голова Правління, керівник бізнес-центру «Україна»

Мороз Андрій – директор РА «100%»

Ярова Лариса – керівник івентагенції «Be happy»

Байрозян Роланд – керівник проекту «Велорух»

Місцезнаходження організації: 54017, м. Миколаїв, вул.Соборна, будинок 12-Б, оф.207.

Наявність техніки: користування особистої техніки засновників.

З 2017 року фактично працювали для організації :

Павлова Тетяна – дизайнер

Ряжських Софія – контент-менеджер

Маркіна Людмила – головуючий кафедри природоохраних технологій та техногенної безпеки НУК ім. адм.Макарова

Александрова Ольга Анатольєвна – керівник ТОВ “Бест-протекшн”

Деменський Павло – ФОП, керівник підприємства «СРД».

Чалов Олег – ГО «Енергія і Закон»

Гавриш Анастасія – «Фінансова група»

ГО «Успішне місто Миколаїв» є добровільним об’єднанням  фізичних осіб з метою захисту та поновленням порушених передбаченних законом економічних, трудових, соціальних та інших спільних прав та інтересів членів організації, пропагування та розповсюдження ідей духовного відродження української нації, ії культурного та освітнього відродження, організація та проведення соціальних, виховних та культурно-освітніх заходів. 

Завдання ГО: участь у формуванні демократичного, правового, громадянського суспільства, фізичне та моральне оздоровлення нації , шляхом пропагування ідей здорового образу життя та гуманного відношення до довкілля, сприяння поширенню в українському суспільстві ідей миру, прав людини, сімейних та духовних цінностей. Організація має організовувати збори, семінари, ко проводити конференції, навчальні курси , фестивалі та інші публічні заходи. Висвітлювати громадські дослідження, для чого долучати академічну спільноту, надавати незалежні висновки, залучати інвестиції та гранти. 

Всі заходи, які проводило ГО здійснювалися за особисті кошти учасників. Підтримкою донорів не користувалися.

Коротко про дiялбнiсть ГО: організація та проведення міжнородного інвестфоруму WMFORUM2016, організація 2-х майстер класів для школ м. Миколаєва з залученням до співпраці ГО «Україна без сміття», розробка макетів для соціальной реклами муніципалітету, розробка «Требований», аналітичної документації для програми «Миколаїв без звалищ 2020», розробка сайту ГО, ведення сторінки ГО у ФБ, участь у двох семінарах. Подписання Меморандуму про створення програми управління ТБО міста між мером, представником НУК ім. адм..Макарова та ГО «Успішне місто Миколаїв». створення методичних рекомендацій для управління екології міста, випуск методичного посібника, створення петиції (320 підписей)Підтримкою донорів не користувалися.

Листи про співпрацю: 

1.Угода про співпрацю між ГО «УММ»,КУ «Агенція розвитку Миколаєва», ГО «Україна без сміття»

2. Суспільна угода між  ГО «УММ» та факультетом економіки моря 

3. Суспільна угода між ГО «УММ» та ЧДУ ім.Петра Могили 

4. Меморандум про співпрацю у сфері управління відходами в Миколаєві(між ГО «УММ», Виконкомом Миколаївської міської ради, КУ «Агенція розвитку Миколаєва», НУК ім.. адм.. Макарова)

5. Угода між ГО «УММ» та головою сільської ради с.Мешково-Погорелово Миколаївській обл.

Сторiнка в Facebook: https://www.facebook.com/ymmkua/

Теми у розробці: програма управління ТБО , створення пунктів прийому небезпечних відходів, стандартів майданчиків для прийому ТБО, майданчику для вигулу домашнії тварин в парках,екобег, посібник сортування, обладнання парку з Урбан, анти корупція у сфері енергоефективности у школах та дошкільних закладах.

Спiвпраця з ГО «URBAN-MYKOAYIV», ГО «Україна без сміття»

Ми – незалежна ГО, але користуємося повагою у відомих містян та в академічному суспільстві міста. 

ГО «Успішне місто Миколаїв» 28.12.2018р. підписано меморандум про утворення «Миколаївської регіональної платформи реформ(МРПР)»- можливість користування ресурсами РПР на рівні України.

10.01.2019 р. учасники нашого ГО прийняли участь в установчих зборах МРПР. Дякуємо за довіру і впевнені, що участь нашого ГО в двох робочих групах  та у складі ради МРПР голови  ГО «Успішне місто Миколаїв» буде  успішною та плідною для впровадження проектів на благо містян.