Home » Новини » РЛП Тилігульский

РЛП Тилігульский

Щодо інсинуацій з так званою «забудовою» РЛП Тилігульский. По-перше, хто там був, то бачив, скільки автобусів і автівок (про сміття теж писати, або і так зрозуміло?), приїжджають на територію парку до устричної ферми, вбивають територію парку, флору і фауну.
Колишній директор парку Олег Деркач, відомий фахівець з екології, не був проти (принаймні, на засіданні постійної обласної комісії з питань екології це не було зафіксовано), бо це є нормальним – правильно організувати зелений туризм і зберігати природу.
Нікого не засмучує, що, наприклад, в Закарпатті все це давно відпрацьовано і приносить користь в бюджет? Еко стежки, за прохід якими сплачується збір в місцевий бюджет через касовий апарат та під наглядом відеокамер – це поганий задум? Що поганого в захисті довкілля від автівок? Що поганого в тому, щоб парк Тилігульский заробляв офіційно на охорону та прибирання сміття? При наявному стані поповнення обласного бюджету, я впевнена, що ми зіткнемося з величезними проблемами охорони та збереження наших парків. Чи огорожа в такому вигляді, як вона є, потребувала дозвільних документів. Пане Олександре Дьяченко, прокоментуйте, будь ласка. Вільний порядок проходу місцевих жителів теж обговорювався, як константа. І так званий «недопуск» до водних ресурсів теж бачимо на фото.
P.s. Жодної копійки з місцевого бюджету витрачено не було. Всі витрати по пілотному проєкту взяло на себе ДТЕК.

Follow Sofiia Riazhskykh:
Latest posts from

Залишити відповідь