Home » Наші проекти » Проект #NikoEcoBag » МОДЕРАТОРУ присвячується…

МОДЕРАТОРУ присвячується…

На сайтах Президента України, Кабінету міністрів України зареєстровані петиції про заборону продажу платикових пакетів в Україні. Відповідна реакція Президента П.А. Порошенко 27.12.2018р.: «…я звернувся до прем’єр-міністра України В. Гройсмана з проханням забезпечити ґрунтовне опрацювання цієї петиції…»  


Київ, Львів, Житомір, Вінниця, Нова Каховка, Ірпінь – це неповний список міст України, де міська влада відреагувала на петиціі та вже прийняла рішення про те, що власники супермаркетів і магазинів повинні замість поліетиленових пакетів пропонувати покупцям паперові пакети і багаторазові сумки.
ОДНА ДОБА знадобилася містянам Вінниці, щоб набрати 450 необхідних голосів для розгляду відповідної петиції! 


19.03.2019р. о 12:30 ГО «Успішне місто Миколаїв» реєструє відповідну петицію в нашому місті. Текст Петиції є на нашій сторінці.

20.03.2019р. о 15:18 ми отримали ВІДМОВУ в розміщенні Петиції на сайті міської ради з посиланням на п.1.2. (Електронні петиції можуть подаватися лише стосовно питань, які відносяться до компетенції Миколаївської міської ради) Загальних положень про подання петиції.

ЧОМУ ПРЕЗИДЕНТ, КМУ, міські ради Київа, міста Лева, Вінинці і т.п. компетентні у питаннях заборони зменшення використання та продажу пластикових пакетів, а Миколаївська міська рада – ні?
Питання риторичне, ми так розуміємо.


Безумовно, ми будемо звертатись письмово листом з відповідною пропозицією до мєра міста, АЛЕ:
МОДЕРАТОРИ сайту Миколаївської міської ради, усвідомите собі, що таке петиція? Петиція – це особлива форма спілкування громадян та влади.Українське законодавство визначає електронну петицію як колективне звернення в електронній формі до суб’єкту владних повноважень у вигляді тексту скарги або пропозиції. Інститут Петиції посилює значимість проблеми, привертає увагу журналістів, влади, фахівців до проблеми, об’єднує з іншими небайдужими людьми, сприяє вирішенню значимих проблем, сприяє розвитку міста та країни, може впливати на законодавство, започатковує дискусію.


Але це Миколаїв, ТАК? Невже Миколаєву не треба привернути увагу до катастрофічного забруднення довкілля пластиковими пакетами, яке несе пряму загрозу здоров’ю та безпеці містян.
ОДНА ДОБА знадобилася містянам Вінниці, щоб набрати 450 необхідних голосів для розгляду відповідної петиції! А городян нашого міста взагалі залишили без права голосу….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *