Home » Наші проекти » Завод з переробки ТПВ » Звернення щодо зберігання батарейок на профільному комунальному підприємствi

Звернення щодо зберігання батарейок на профільному комунальному підприємствi

Дуже просимо, наших самих кращих, самих небайдужих активістів приєднатися до нашого бажаного майбутнього і збирати батарейки виключно для передачі для зберігання їх на профільному комунальному підприємствi.

Ми за важливі глобальні та грандіозні проекти у місти. У місті, де зроблені дороги, відремонтовано лікарні, побудовано реабілітаційні центри, модернізовані та працюють наявні басейни, спортивні школи, майданчики тощо. Ми за те, щоб на відпочинок до головної площі містяни іздили сучасними автобусами не повз кучкгур з сміття, а повз квітучих газонів та клумб. Ми за те, щоб міська влада виконувала свої законі зобов’язання перед містянами в контексті забезпечення безпечного довкілля згідно ст.32 Закону України “Про відходи”.

Де чітко прописано, що з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

Ми також за важливі глобальні проекти, але просимо – виконайте пріоритетні малі. Ті, які не потребують мильйонних витрат, але дуже важливі для здоров я містян, адже, віддаючи належне активістам, не треба делегувати їм ваші прямі обов’язки.

Впевнені, що міська влада повинна облаштувати належні пункти прийому небезпечних видів відходів на базі профільного комунального підприємства, ствоюючи для цього всі необхідні умови та затвердити механізм подальшого поводження з небезпечними ТПВ.

Тому, дуже просимо, наших самих кращих, самих небайдужих активістів приєднатися до нашого бажаного майбутнього і збирати батарейки виключно для передачі для зберігання їх на профільному комунальному підприємствi.

Залишити відповідь