Home » Наші проекти » Завод з переробки ТПВ » Суспільна угода » Суспільна угода ініціативної групи по створенню комплексної програми управління відходами в місті Миколаєві з усіма громадянами, небайдужими до чистого довкілля та щасливого майбутнього

Суспільна угода ініціативної групи по створенню комплексної програми управління відходами в місті Миколаєві з усіма громадянами, небайдужими до чистого довкілля та щасливого майбутнього

Працюючи над розробкою програми управління відходами в місті Миколаєві та готуючись до Міжнародного інвестиційного форуму з управління відходами, ми прийшли до висновку, що комплексну проблему забрудненого довкілля можна подолати лише спільними зусиллями, поставивши ідеал щасливого, успішного та безпечного міста вище за політичні розбіжності. Неможливо реалізувати проект, якщо його не підтримують мешканці міста, депутати всіх рівнів, представники владних структур. Тому ми звертаємося до небайдужих громадян із закликом підписати суспільну угоду і публічно показати свою зацікавленість у вирішенні питання засміченого довкілля.

Цією угодою ми сподіваємося об’єднати зусилля всіх політичних сил: вона стане індикатором їх готовності до реальних дій. Угода буде надіслана депутатам Миколаївщини всіх рівнів, політикам, підприємцям. Ми сподіваємося, що кожен громадянин, підписавши цю угоду, продемонструє обраним чиновникам свою волю у прагненні жити в безпечному та здоровому світі.

Список всіх, хто підписав угоду, буде розміщений у публічному доступі.

Автори угоди цією акцією не переслідують жодних політичних цілей, окрім мети забезпечення чистого довкілля в місті та на планеті, а також виховання відповідального ставлення до навколишнього середовища.

Наше покоління першим побачило, як невблаганно й закономірно людська діяльність обертається проти нас самих. Недалекоглядність перетворює комфорт і велич на хворобу, що поволі розкладає нас день за днем. Ми усвідомили свою силу свердлити гори та повертати навспак ріки, але всяка влада залишає по собі гіркий слід. Зрештою, наше царювання опиняється похованим під уламками власної корони.

Ось чому з великими досягненнями має прийти і велика відповідальність. Вона лягає не лише на плечі могутніх держав і міжнародних корпорацій, а й на пересічних людей, кожен із яких вкидає недопалок у тлілий смітник нашої планети. Ця відповідальність закликає відмовитися від задоволення одномиттєвої примхи лінощів на користь нового, розумного добробуту (нової, розумної ойкономії).

Саме тому ми просимо кожного, хто розділяє наші цінності та переконання, підписати цей документ і надіслати його за адресою: 54017, м. Миколаїв, вул. Соборна 12-б. Отримувач – Оргкомітет WMF 2016.

Текст суспільної угоди

Я беру на себе особисту відповідальність за чистоту мого міста і моєї планети. Незасмічене й безпечне довкілля є моїм безпосереднім інтересом. Я усвідомлюю, що людство наблизилося до межі, за якою наш опір змінам постає байдужим зволіканням і буде коштувати мені й моїм дітям здоров’я та благополуччя.

Я готовий/а усунути бар’єр, що розділяє мене й інших людей, та співпрацювати з ними задля індивідуальної та загальної мети – ефективного управління відходами. Ця проблема стосується нашого спільного дому, тому її вирішення лежить поза ідеологічними, політичними, релігійними, расовими відмінностями. Моє слово й моя дія так само повномасштабні, як і міжконтинентальні угоди. Значливість моєї обіцянки не поступається світовим протоколам і меморандумам, а перевищує, бо ґрунтує їх.

Я зобов’язуюся запроваджувати й підтримувати ініціативи, спрямовані на зменшення засміченості довкілля, а також власним прикладом засвідчувати модерні цінності: раціональність у прийнятті рішень та відповідальність за їх наслідки. У будь-якому куточку планети я завжди дбатиму, аби моя діяльність не шкодила майбутньому моєму та інших істот.

«___»_____________2016 р. ______________ (прізвище, ім’я, по батькові)

м. Миколаїв.


Залишити відповідь